FURNITURE / Trunks / Chest 6093147
nr 609 3147
CHEST
19th century, length: 100, damages.
1800-tal, längd: 100
Condition: skador
100
SEK 800
Monday November 9 2009
at 17:13:42
100 kr
150 kr
250 kr
700 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
750 kr
CHEST
Condition: skador
nr 609 3147
CHEST
1800-tal, längd: 100
Condition: skador
Estimate: | 100 |
Sold: | SEK 800 |
Monday November 9 2009 |